Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

1987 yılında Menemen’de Yaşam Sağlık Polikliniği olarak faaliyetine başlayan kurumumuz, 2005 yılında bu yana tıp Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Yaptığımız yatırımlarla çağın gerektirdiği modern cihazları halkımızın hizmetine sunmaktayız.

Sağlık alanında uzlaşmış uzman kadromuz ile 36 yıldır Menemen ve çevresinde yaşayan vatandaşlarımıza hizmet veren Tıp Merkezimiz, ‘ Önce Sağlık ‘ parolasıyla hasta – doktor ilişkisini en üst seviyeye taşımayı ilke edinmiştir.

Tıp Merkezimiz halkımız için ayakta tedavi hizmetlerinin yanı sıra bilgisayarlı tomografi ( BT ), Dijital Röntgen, Dijital Mamografi, Kemik Ölçüm Cihazı, 4 Boyutlu Ultrason, 3 Boyutlu Ultrason, Renkli Doppler, Şok Dalga Tedavisi ( ESWT ), Görme Alanı, Diş Ünitesi, Mikrobiyoloji ve Biyokimya Laboratuarımızla hizmet vermekteyiz.

Tıp Merkezimiz ; SGK, Emekli Sandığı, Bağ kur özel sigortalar ve bankalarla ile anlaşmalıdır.Size bir telefon kadar yakınız. Sağlıklı günler dileriz.


0

Branşlar


0

Hastane Odası


0

Tecrübe


0

Deneyimli Çalışan

+90 232 832 23 62

Bir sorunuz mu var? Bizi hemen ara

info@yasamsagliktipmerkezi.com

Desteğe mi ihtiyacınız var? Bize bir mail atın

Pzt – Cm 08:30 – 18:00

Çalışma saatlerimiz

1987 senesinde Menemen Yaşam Sağlık Polikliniği olarak faaliyetine başlayan kurumumuz, 2005 senesinden bu yana Halkımıza Özel Menemen Yaşam Tıp Merkezi olarak hizmet vermektedir. Yaptığımız yatırımlarla çağın gerektirdiği modern cihazları halkımızın hizmetine sunmaktadır.