Radyoloji

Radyoloji

Hastanemizin Radyoloji bölümünde hastalıkların tanı ve izlemesinde ileri teknoloji cihazlar kullanılmaktadır.

Yenidoğandan geriatrik döneme tüm hastaların BT, MR, röntgen,mamografi, ultrasonografi, renkli doppler ultrasonografi, kemik dansimoteresi, yatan hastalar için DR mobil röntgen cihazlarımız bulunmaktadır.

Bu cihazlar kullanılarak yapılan tüm incelemelerin görüntüleri PACS(Görüntü Arşivleme Sistemi) sistemine aktarılarak, depolanmaktadır. Sistemin hastane işletim sistemine entegre olması ile tüm poliklinik ve kliniklerden sonuçlara hızlı bir şekilde ulaşılabilmektedir.

Radyoloji Bölümü, Pazartesi-Cuma günleri 08:30-18:00 saatleri arasında diğer saatlerde ise acil, ameliyathane, yoğun bakım taleplerine uygun olarak, gereklilik halinde hizmet vermektedir.

Radyolojik incelemeler için randevu almanızı rica ediyoruz. Yaptırmış olduğunuz önceki incelemeleriniz varsa, lütfen gelirken yanınızda getiriniz.

+90 232 832 23 62

Bir sorunuz mu var? Bizi hemen ara

info@yasamsagliktipmerkezi.com

Desteğe mi ihtiyacınız var? Bize bir mail atın

Pzt – Cm 08:30 – 18:00

Çalışma saatlerimiz

1987 senesinde Menemen Yaşam Sağlık Polikliniği olarak faaliyetine başlayan kurumumuz, 2005 senesinden bu yana Halkımıza Özel Menemen Yaşam Tıp Merkezi olarak hizmet vermektedir. Yaptığımız yatırımlarla çağın gerektirdiği modern cihazları halkımızın hizmetine sunmaktadır.