Acil Servis

Acil Servis

İnsan hayatı beklenmedik sürprizlerle doludur. Maalesef kimi zaman bu sürprizler pek de iyi olmayabilir. Aniden yaşanan sakatlıklar, kazalar, hastalık belirtilerinin şiddetlenmesi, travmalar, ciddi yaralanmalar gibi istenmeyen olaylar meydana geldiğinde tıbbi desteğin en kısa sürede alınması gerekmektedir.

7 gün 24 saat boyunca hastanemizdeki deneyimli kadromuz ve gelişmiş teknolojik cihazlarımızda sizlere hizmet vermeye hazırız. Acil müdahale, pansuman, alçı, enjeksiyon gereken durumlarda kaliteli hizmetimizi sizlere sunmaktayız.

Acil servis kliniğinde yapılan müdahalelerin giderek önem kazandığı gerçeğinden yola çıkarak bünyemizdeki acil servis hizmetlerimizin kapsamını genişletmeye ve sağladığımız faydayı çoğaltmaya yönelik adımları atmayı sürdürüyoruz.

Acil Servis Ünitemiz

İlk müdahaleyi yapabilmek için gerekli teknolojik donanıma ve ekipmana sahiptir. Aynı zamanda uzman doktorlarımız, cerrahlarımız ve sağlık teknisyenlerimiz de acil servis ünitemizde hizmet vermektedir.

Umarız Acil Servis Ünitesi ile Hiçbir Zaman İşiniz Olmaz

Umarız sağlığınızı tehdit edecek hiçbir olay sizi bulmaz; ancak acil servis ünitesi hizmetlerine ihtiyaç duyarsanız en doğru seçim olarak hayatınızı kurtarmanın bizim görevimiz olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Acil servis hayat kurtarır, sorunların ileri ki dönemde büyümesini engelleyici çözümler üretir, hızlı müdahalelerin tek adresidir.

Uluslararası standartlardaki kliniklerimizle, uzmanlığını sürekli geliştiren sağlık personeli kadromuzla Özel Yaşam Sağlık Tıp Merkezi olarak kapsamlı sağlık hizmetleri sunmaktayız. Yılların verdiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışımızın yüklediği sorumluluklarla her daim yanınızdayız…

 

+90 232 832 23 62

Bir sorunuz mu var? Bizi hemen ara

info@yasamsagliktipmerkezi.com

Desteğe mi ihtiyacınız var? Bize bir mail atın

Pzt – Cm 08:30 – 18:00

Çalışma saatlerimiz

1987 senesinde Menemen Yaşam Sağlık Polikliniği olarak faaliyetine başlayan kurumumuz, 2005 senesinden bu yana Halkımıza Özel Menemen Yaşam Tıp Merkezi olarak hizmet vermektedir. Yaptığımız yatırımlarla çağın gerektirdiği modern cihazları halkımızın hizmetine sunmaktadır.